Podcastová električka

Nech sú podcasty súčasťou každodenných momentov

Čo je podcastová električka?

Od apríla do júla môžeš v Bratislave stretnúť novú krásku na koľajniciach. Je ňou podcastová električka. Tento symbol našej vášne pre podcasty je výzva, aby si stále objavoval magický svet podcastov. Jej úlohou je rozšíriť povedomie o podcastoch medzi všetkými, ktorí ju uvidia a inšpirovať ich, aby si pustili príbeh, rozhovor alebo nové vedomosti priamo do uší. S podcastovou električkou je každá cesta príležitosťou naučiť sa niečo nové, zabaviť sa alebo len zamyslieť nad nekonečnými možnosťami, ktoré podcasty ponúkajú.
Keď ju uvidíš, nechaj sa odviezť do sveta podcastov.

Hlavnou úlohou tejto šľahačkovej (áno!) fešandy je priniesť podcasty bližšie k ľuďom, pretože sa hodia na cesty. Zaži aj ty od apríla štýlovú jazdu mestom v ružovej podcastovej električke!

Bez partnera by to nešlo

Za možnosť tvoriť nečakané spojenia a zrealizovať projekt podcastovej električky vďačíme nášmu partnerovi TSS GRADE, a.s. Vedia, že rovnako, ako je dôležité mať dostatočnú infraštruktúru, je dôležité aj to, aby naše cestovanie bolo pohodlné a spoľahlivé. Budovaním a údržbou koľajníc prepájajú technické zázemie s každodenným životom ľudí v meste.

Vďaka podcastovej električke sú kilometre, ktoré trávime každý deň na koľajniciach, nielen cestou z bodu A do bodu B, ale aj príležitosťou na objavovanie, učenie a zábavu.