Klapka

Ahoj! Ak máš videopodcast a myslíš si, že práve ten tvoj si zaslúži standing ovation, neváhaj sa zapojiť. Do extra ocenenia Klapka sa môžu prihlásiť podcasty, ktoré sú publikované aj vo video formáte. V tomto prípade je potrebná osobitná registrácia prostredníctvom registračného formulára.

CINEMAX

Extra ocenenie Klapka – najlepší videopodcast prináša CINEMAX

Sieť kín CINEMAX vznikla v roku 2006 a aktuálne prevádzkuje 14 viacsálových kín s celkovou kapacitou 11 408 miest v 12 slovenských mestách. Diváci poznajú kino CINEMAX ako svoje lokálne kino, v ktorom na nich čaká maximálny filmový zážitok a možnosť kultúrneho vyžitia. V pestrej programovej štruktúre môžu nájsť naozaj široký výber – od kasových trhákov až po náročnejšie tituly pre skutočných filmových fajnšmekrov. Prežite v CINEMAX príbehy, ktoré zatrasú vašimi emóciami, ale aj ďalšie kultúrne podujatia ako priame prenosy, záznamy z koncertov, opier, baletov či outdoorové a iné filmové festivaly. CINEMAX je tiež členom európskej siete kín Europa Cinemas, čo zaručuje bohatý výber kvalitnej európskej produkcie. Vstúpte so CINEMAX do sveta príbehov, ktoré vás dokážu rozosmiať, nadchnúť či rozplakať, pretože v CINEMAX kinách sa bežný život mení na dobrodružstvo.

Kto sa môže prihlásiť

O extra ocenenie Klapka sa môžu uchádzať videopodcasty, ktoré:

1

sú v slovenskom jazyku

2

sú publikované vo video formáte na YouTube

3

zároveň sú dostupné v audio formáte na skpodcasty.sk

4

v roku 2023 mali vypublikovanú aspoň jednu epizódu

Plné znenie pravidiel nájdeš tu.

Registračný formulár


    Na prihlásenie sa do Klapky potrebuješ mať v minulom roku vydanú aspoň jednu epizódu svojho podcastu aj v audio aj vo video verzii. Video na YouTube musí mať zvuk a obraz z jedného nahrávania = to čo je vidieť, je aj počuť (napr. sám hovoríš na kameru, si v štúdiu s hosťom, máte online call a pod.). Video z videobanky alebo animácia sa nemôžu zapojiť.

    Tu pridaj linky na JEDNU tvoju epizódu z roku 2023 (tá istá časť publikovaná aj ako video na YouTube aj ako audio na skpodcasty):

    Zaškrtni, čo platí:    Ďakujeme, údaje boli úspešne zaznamenané.