Nominácie

Impulz

Najlepší športový podcast

Kategóriu Pokrok prináša minerálna voda Dr. Witt.

DrWitt minerálne vody vo variantách FIT, ANTIOX a RELAX pokrývajú 100% odporúčaného denného príjmu vitamínov a minerálov obsiahnutých v produkte. DrWitt POWER-C – minerálna voda, ktorá obsahuje vysokú dávku vitamínu C, zároveň je aj zdrojom vitamínov B1, B3, B6 a B12. DrWitt COLLAGEN dodáva telu potrebnú dávku kolagénu, aby sme predišli bolestiam kĺbov a ďalším problémom s pohybovým aparátom. Dodajte vášmu telu správnu dávku hydratácie, vitamínov a minerálov. DrWitt - minerálne vody vhodné pre váš aktívny životný štýl. Značka DrWitt je súčasťou porfólia potravinárskej spoločnosti Maspex Slovakia Trade s.r.o.

VAR

ZAPO

V-íkendový A-matérsky R-eport nielen z Premier League. Ťaháme lajny, šepkáme rozhodcom, hovoríme na rovinu. Máme zážitky z anglických krčiem a štadiónov. Sme chuligáni, Július Turček (CHELSEA) a Matej Mutiš (WEST HAM), a s kamošmi hodnotíme uplynulý futbalový víkend. Od fanúšikov, pre fanúšikov...a tak, ako nám huba narástla.

PRESSko

PRESSko

PODCAST O TOM, ČO V REPORTÁŽACH NENÁJDETE Rozhodne sa na ľade... Začína sa od 0:0, či taký je futbal... Jednoducho platí, že nie každý športovec dokáže o svojom remesle pútavo rozprávať. Česť výnimkám! Na písanie, či komentovanie výkonov športovcov sú tu novinári a poviem Vám… v press centre to vedia byť niekedy pekne ostré debaty. No a s cieľom preniesť tieto naše hádky k Vám vznikol nový podcast športových novinárov - PRESSko. Každý týždeň sa v diskusii na vybranú tému stretnú športoví novinári naprieč redakciami a prezradia niečo, čo nedali do svojich článkov, či reportáži.

Bavme sa o lige

Bavme sa o lige

Tvoj najobľúbenejší futbalový podcast o najvyššej slovenskej lige! ⚽🍻 Autormi sú televízni komentátori: Michal Maťašovský (JOJ Šport), Andrej Zvolenský, Marek Arpáš a Maroš Červenka (všetci Markíza).

Pozdravujem všetkých fanúšikov motoršportu a F1tky zvlášť pri tretej sezóne podcastovej série Formulovín.Legendárne príbehy, charizmatické osobnosti a udalosti, na ktoré sa už aj trochu zabudlo. Je tu 3. sezóna populárnych Formulovín s tradičnou dávkou zábavy a edukácie od Braňa Ježíka a Števa Eiseleho. Letecké katastrofa Davida Coultharda, tajomná alchýmia lakovania monopostov, či ženské hrdinky F1tky. Každý mesiac vo štvrtok pred veľkou cenou na streamovacích platformách a na www.redbull.sk/formuloviny.

LAJF Podcast

Bohus Antoska

Podcast LAJF je o športe, horách a prírode. V rozhovoroch sa dozviete o zážitkoch a skúsenostiach priamo od slovenských a českých outdoorových športovcov zo sveta horského behu, lezenia, cyklistiky a iných outdoorových aktivít.

Hlasovanie

Počúvaš podcast, ktorý ťa dokáže poučiť, zabaviť, či povzbudiť? Daj mu hlas a získaj super ceny.