Nominácie

Zo života

Najlepší voľnočasový podcast

Kategóriu Zo života prináša agentúra SITA

SITA patrí viac ako 25 rokov medzi TOP 10 publisherov v slovenskom online mediálnom priestore a má dosah na vyše polovicu reálnych používateľov slovenského internetu. Prostredníctvom spravodajského portálu Sita.sk a skupiny odborných portálov poskytuje aktuálne domáce a zahraničné spravodajstvo z ekonomického a politického sektora. SITA zároveň poskytuje služby tlačovej agentúry pre firmy, inštitúcie a médiá. Segment B2B služieb dopĺňajú ďalšie špecializované informačné riešenia – sektorové prehľady, monitoring médií, mediálne analýzy a komunikačné riešenia prostredníctvom tvorby a distribúcie PR správ a natívnej reklamy.

KAIROS

Biskupstvo Spišská Kapitula

Podcast ponúka zamyslenia na témy Svätého písma, tajomstiev viery a Cirkvi. Pomenovanie podcastu „Kairos“ je známy evanjeliový výraz, ktorý pochádza z gréčtiny a v preklade znamená „plnosť času“, resp. „pravý čas“. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

Ako nestratiť dieťa v digitálnom svete... Z pohľadu rodiča môže niekedy pôsobiť správanie sa našich detí ako digitálna apokalypsa. Je ľahké povedať si „toto ide mimo mňa“ a zostať analógovým rodičom. Alebo si môžeš pustiť náš podcast a dáme ti tipy a triky, ako na deti, pre ktoré je mobil, tablet, herná konzola či počítač stredom ich vesmíru. A spolu sa pokúsime tej apokalypse predísť. Peťo je šéfom digitálnej agentúry v Bratislave, Baška v Košiciach. Popri biznise už niekoľko rokov pomáhajú rodičom, učiteľom a vychovávateľom zorientovať sa vo svete internetu, sociálnych sietí a digitálnych technológií. Dlhoroční priatelia, digitálni marketéri, ale predovšetkým rodičia, @digitalnirodicia. Epizódy vychádzajú vždy v piatok a denný videocontent Digitálny popcorn nájdeš v aplikácii TOLDO https://toldo.app/

Parádne rozprávky

Peter Gecík

Rozprávky, ktoré vznikajú live improvizáciou na rôzne témy. Sú zaujímavé, veselé a poučné. Rozprávky rozpráva (naživo vymýšľa) herec, moderátor a stand-up komik Peťo Gecík. Tú ďaľšiu možno Peťo vymyslí aj podľa tvojho námetu. Ak máš tip, pošli ho na info@paradnerozpravky.sk. Určite to bude opäť riadna zábava:) Ak sa Vám "Parádne rozprávky" páčia a máte chuť podporiť ich vznik, staňte sa predplatiteľmi a získajte každý mesiac 2 nové rozprávky už mesiac vopred a BONUS rozprávka raz mesačne navyše. https://podcasters.spotify.com/pod/show/peter-geck/subscribe

Mama Gang

Mama Gang

Podcast pre všetky mamy a skoro mamy, ktoré majú kopec otázok.

Zákulisie leteckej dopravy ako nikdy doteraz! Brutálne storky z lietadiel a letísk od pilotov a pilotiek, letušiek a stewardov, mechanikov a iných zamestnancov letiska a leteckých spoločností. Zoznámte sa s posádkou tohto podcastu... Filip je spotter s licenciou PPL, Lucia je bývalá stewardka a Palo, majiteľ leteckého simulátora, to celé vymyslel a dal túto bláznivú partičku dohromady. Tešiť sa môžete vždy na nové príbehy z kabín a kokpitov.

Hlasovanie

Počúvaš podcast, ktorý ťa dokáže poučiť, zabaviť, či povzbudiť? Daj mu hlas a získaj super ceny.