Nominácie

Vypínač

Nalepší zábavný podcast

Kategóriu Vypínač prináša Fun rádio

Fun rádio je druhé najpočúvanejšie komerčné rádio na Slovensku a je tu s vami viac ako 30 rokov. Hráme hity, ktoré milujete a okrem najlepšej zábavy s našimi moderátormi poskytujeme aj plnohodnotný informačný servis počas celého dňa – najčerstvejšie správy, dopravný servis či správy o počasí.

Chceš vedieť, čo sa deje za dverami ambulancie? ”Behind the scenes” slovenských nemocníc s Jožkom Fatrsíkom, megaukecaným doktorom z urgentného príjmu v nemocnici SVET ZDRAVIA v Galante.

Lužina neznáša internet a Žifčák akúkoľvek prácu. Preto je len logické, že sa títo dvaja spojili a prinášajú vám svoj podcast, ktorý si pozriete online a je za ním kus roboty. Ak nás máte záujem podporiť ❤️ ▶▶▶ https://www.patreon.com/luzifcak Prípadne nás môžete pozvať na kávu na https://www.buymeacoffee.com/luzifcak Môžete nás podporiť aj kúpou Merchu ►►► https://Luzifcak.com Všetky dôležité odkazy nájdete aj na linku ►►► https://luzifcak.bio.link

Piatoček

SME.sk

Piatoček je týždenný satirický podcast nielen o politike. Vychádza, prekvapivo, každý piatok.

Obhliadky, katastre, zúrivý rotvajler, pajser, gumáky a swarovského wc doska. Kolegyne z realitky, Marika a Miška, riešia byty, domy, garáže, záhrady, kancelárie, parkovacie státia, atď.. Predávajú, prenajímajú a ich hostia majú zážitky z kategórie „si robíš prdel“. Čakaj zábavné storky a užitočné rady realitných maklérov.

Adela a Sajfa

jasomfunradio

Legendy slovenského éteru majú svoju talkshow. Každý piatok má premiéru vo vysielaní FUN rádia. Tu si môžeš vypočuť komplet rozhovory s ich hosťami. Talkshow obsahuje veľa smiechu, ale nevyhýba sa ani vážnejším témam. Adela a Sajfa jednoducho vedia.

Hlasovanie

Počúvaš podcast, ktorý ťa dokáže poučiť, zabaviť, či povzbudiť? Daj mu hlas a získaj super ceny.