Nominácie

Profit

Najlepší biznisový podcast

Kategóriu Profit prináša inzertný portál Nehnuteľnosti.sk.

Nehnuteľnosti.sk je inovatívny realitný portál, ktorého hlavným poslaním je podávať ľuďom pomocnú ruku pri kúpe a predaji nehnuteľností na Slovensku. Vybrať správne je kľúčové. Naše poslanie sa snažíme napĺňať cez neustále vylepšenia a inovácie. Návštevníkom nášho portálu prinášame širokú paletu služieb - od oceňovania nehnuteľností cez mapu developerských projektov až po hypotekárnu kalkulačku. Produkujeme tiež hodnotný obsah v podobe článkov, podcastov a videí. Pri našich rozhodnutiach sa opierame o prieskum, dáta a nebojíme sa využívať ani nástroje postavené na umelej inteligencii. Neobmedzujeme sa však len na online priestor. Aby sme boli našim klientom bližšie, pravidelne sa s nimi stretávame a rozprávame. Vystupujeme na najväčších realitných eventoch a konferenciách, zároveň organizujeme aj vlastné. Čerpáme zo zázemia, ktoré nám poskytuje skupina United Classifieds, do ktorej patria popri Nehnuteľnosti.sk aj mnohé ďalšie popredné inzertné portály, napríklad Autobazar.EU.

Dvaja prehajpovaní marketéri ťa zorientujú vo svete plnom buzzu a buzzwordov. @buzzworld_gp A.K.A. @gabriel_toth_katedrakom a @petersebo rozoberajú buzzwordy.

Ekonómia ľudskou rečou sa snaží priniesť zrozumiteľné odpovede na zložité ekonomické otázky. Pripravuje Martin Lindák, ktorý tvorí rovnomenný YouTube kanál. Moderovali aj Nikola šuliková Bajánová a Jana Kubalová.

O peniazoch, ekonomike a snahe prežiť život čo najlepšie na prvý pokus.

Index

SME.sk

Týždenný podcast denníka SME o ekonomike a podnikaní na Slovensku a vo svete. Každý štvrtok nový diel – prehľad dôležitých správ a zaujímavé rozhovory s podnikateľmi, analytikmi a ďalšími hosťami, ktorí rozumejú číslam a majú novátorské myšlienky.

Forbes 30 pod 30

Forbes Slovensko

Dravosť? Tvrdá práca? Alebo aj trocha šťastia? Čo spája bývalých a súčasných členov rebríčka Forbes 30 pod 30 či ľudí, ktorí aj zo Slovenska dosiahli svetový úspech? Podcast Forbesu odpovie práve na tieto otázky. Prinášame vám poriadnu dávku inšpirácie, v ktorej sa dozviete, čo všetko stálo za výnimočným úspechom týchto mladých ľudí. Pritom aj ich cesty sú často poznačené mnohými zlyhaniami, o ktoré sa s vami v tomto podcaste podelia. Súčasťou dynamických rozhovorov, ktoré vedie redaktorka Forbes Slovensko Simona Gulisová budú nielen osobné príbehy, ale aj odporúčania ako preraziť.